Cesky ekumenicky preklad

Last version of DAVAR is now in public betaversion. Here you can report bugs and share ideas how to improve program

Re: Cesky ekumenicky preklad

Postby admin » Sun May 29, 2016 8:06 pm

Zdravim,
CEP bez poznamek jde samozrejme udelat (pokud nebude jina cesta), ale pochopil jsem to tak, ze Vam jde o ZKOPIROVANI TEXTU, treba do wordu.
Takze tohle mi funguje v D4beta3:

1) Otevru CEP2001, Gen 1:1, a nastavim si pomoci ikony ? na panelu nastroju, ze chci NEZOBRAZOVAT poznamky a reference. ponecham zobrazovani slov nepouzitych v originale (kurzivou), aby text byl prehledny bez vynechanych slov.

2) Predpokladam, ze chci exportovat Gen 1:1-10. Nejdrive musim prepnout jak ma program pri exportu nakladat s tagy: Dam Program / export... a zatrhnu volbu Exportovat tagy: Dle okna. Vsimnete si, jak se zmeni preview! Bud dokoncim export v tomto dialogu, ale muzu jej zavrit.

3) Pro rychly export se da vyuzit kontextove menu: Pravym tl mysi v CEP2001 a vybrat predposledni polozku: Kopirovat verse do schranky, styl... a najedu do dalsiho submenu kde uz je PREDVOLENY ROZSAH Gen 1:1 - 10. Export je stale prepnuty na TAGY DLE OKNA, takze mi to pipne a je to ve schrance a pak i ve Wordu, presne, jak jste potreboval, zadna editace neni nutna.

Vyzkousejte a dejte vedet, jestli pomohlo...
admin
Site Admin
 
Posts: 64
Joined: Fri Mar 20, 2015 8:31 pm

Return to Davar4 - BUG REPORTS

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron