Uživatelské nastavení klávesových zkratek

Here you can discusse how to use DAVAR, tips and tricks

Uživatelské nastavení klávesových zkratek

Postby plecja » Fri Nov 25, 2016 1:46 pm

Už jsem lehce zmínil v jiném vláknu, ale uživatelské nastavení klávesových zkratek (a možnost přidání nových) by bylo velmi užitečné pro všechny, kdo jsou s KZ zvyklí pracovat
plecja
 
Posts: 10
Joined: Thu Nov 26, 2015 11:08 am

Re: Uživatelské nastavení klávesových zkratek

Postby admin » Sun Nov 27, 2016 10:59 am

Které konkrétní klávesové zkratky Vám v Davar4 chybí? Některé důležité by se snad daly ještě přidat.

plecja wrote:Už jsem lehce zmínil v jiném vláknu, ale uživatelské nastavení klávesových zkratek (a možnost přidání nových) by bylo velmi užitečné pro všechny, kdo jsou s KZ zvyklí pracovat
admin
Site Admin
 
Posts: 64
Joined: Fri Mar 20, 2015 8:31 pm

Re: Uživatelské nastavení klávesových zkratek

Postby plecja » Wed Feb 08, 2023 5:50 pm

Zdravím, Vaše odpověď mi utekla, objevil jsem až teď. Docela konkrétně hodně postrádám kl. zkratku pro přechod na Příkazovou řádku k zadání hledaného bibl. místa. Zadání je nejrychlejší způsob vyhledání, ale nutnost brát vždy do ruky myš to komplikuje. Zkratka by hodně pomohla. Díky.
plecja
 
Posts: 10
Joined: Thu Nov 26, 2015 11:08 am

Re: Uživatelské nastavení klávesových zkratek

Postby admin » Mon Feb 13, 2023 5:41 pm

plecja wrote:Zdravím, Vaše odpověď mi utekla, objevil jsem až teď. Docela konkrétně hodně postrádám kl. zkratku pro přechod na Příkazovou řádku k zadání hledaného bibl. místa. Zadání je nejrychlejší způsob vyhledání, ale nutnost brát vždy do ruky myš to komplikuje. Zkratka by hodně pomohla. Díky.


Nevadi, tak po 7 letech muzeme pokracovat... :D
Vyrobil jsem klavesovou zkratku Ctrl-K jako Kommandlajna, mam zkompilovany exe, tak bych Vam to mohl poslat na otestovani. Staci mi napsat mail adresu. Muzete sem do fora a nebo na freedavarZAVINACcentrum.cz
admin
Site Admin
 
Posts: 64
Joined: Fri Mar 20, 2015 8:31 pm

Re: Uživatelské nastavení klávesových zkratek

Postby plecja » Tue Mar 14, 2023 8:58 am

admin wrote:
plecja wrote:Zdravím, Vaše odpověď mi utekla, objevil jsem až teď. Docela konkrétně hodně postrádám kl. zkratku pro přechod na Příkazovou řádku k zadání hledaného bibl. místa. Zadání je nejrychlejší způsob vyhledání, ale nutnost brát vždy do ruky myš to komplikuje. Zkratka by hodně pomohla. Díky.


Nevadi, tak po 7 letech muzeme pokracovat... :D
Vyrobil jsem klavesovou zkratku Ctrl-K jako Kommandlajna, mam zkompilovany exe, tak bych Vam to mohl poslat na otestovani. Staci mi napsat mail adresu. Muzete sem do fora a nebo na freedavarZAVINACcentrum.cz


Skvělé, rád zkusím. Pošlete prosím na j.plechacekZAVINACgmail.com.
plecja
 
Posts: 10
Joined: Thu Nov 26, 2015 11:08 am


Return to Davar4 - User experiences

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron